עיסוי הורמונלי לבריאות ולשלווה עד גל 120

HMassage1.gif
HMassage2.gif

HMassage3.gif
התעמלות הורמונלית טיבטית מאפשרת לשמור על כל הבלוטות האנדוקריניות המייצרות הורמונים, במצב צעיר, ברמה של גיל כ-25-30 שנים. לפי אגדה, התעמלות הורמונלית טיבטית הגיעה לרוסיה לפני כ -30 שנים. איך היא הגיע לרוסיה? בתקופה סובייטית, המומחים רוסיים בנו תחנות כוח בהרי טיבט. הוצאת קווי חשמל, מתקינים ראו את מנזר קטן בהרים. הם רחמו על נזירים שחיים ללא אור, והם החזיקו את המנזר לענף. כאשר הנזירים ראו איזה נס הגיע אליהם, הם אמרו: "אין לנו כסף. אבל אנו נותנים לכם חיים פעילים לזמן רב. נותנים לכם את מה שאתם תוכלו להעריך רק לאחר 20 שנים". והראו התעמלות לטכנאים רוסיים. בעתיד, המומחים הראו התרגילים האלה בעיתון. הם בגיל 80 שלהם הרגישו מצוין.

ההתעמלות הזה היא קל מאוד. עושים את זה במיטה. רצוי להתעורר לפני שעה שש בבוקר.

תרגיל 1. משפשפים ידיים

שוכב על המיטה, לשפשף את הידיים שלך לכמה שניות, עד שהם יתחממו. במקביל תאבחן את האנרגיה שלך עד כה. אם ידיים יבשות וחמות, אז האנרגיה בגוף במצבה תקין. אם כפות הידיים חמימות, האנרגיה של הגוף מופחת. אם כפות ידיים לא מתחממות ונשארות רטובות, זה יכול להצביע על כשלים חמורים בגוף. בכל מקרה, לעשות כושר זה כפי שהוא, יאפשר לך להיפטר מכל הכישלונות והמחלות.

תרגיל 2. Palming.

כפות ידיים חמות נשים על העיניים. נתחיל להפעיל לחץ על העין בשיעור הבא: תנועה אחת בשנייה אחת. אז לעשות 30 תנועות ב-30 שניות. להשאיר את כפות הידיים על העיניים ולשמור לפחות שלושים שניות, ואם יש לך ראייה לקויה, עדיף להמשיך כשתי דקות. בשלב זה הכח היוצא מכפות ידיים מזין גלגל העין ואת כל הקולטנים בעין. בהדרגה משתפר את הראייה. מלבד הראייה יתאושש צבע שיער טבעי.

תרגיל 3. אוזניים שאובות.

תרגיל זה מוצג בציור ראשון. ללחוץ את כפות ידיים על האוזניים, בעוד אצבעות מאחורי הראש. כפות הידיים לוחצות על אוזניים 30 פעמים בקצב תנועה אחת לשנייה. במשך זמן מה, יכול להתחיל להראות סימפטומים של מחלות כרוניות שיש לך, במיוחד אם הם מתייחסים לאוזניים. אל תפסיק הפעילות הגופנית, רק לגרום להם "רך" יותר, אם מרגיש כאב. אחרי כמה זמן עובר דלקת אוזניים כרונית. גם שמיעה תשתפר. בתוך שישה חודשים כל המחלות הכרוניות יעברו. כדי להתרפא ממחלות קשות עשוי להמשיך זמן רב: שנה או שנים.

תרגיל 4. מתיחת הפנים.

תרגיל הבא: את האגודל מאחורי האוזן, ידיו באגרופים ולסחוט מתיחת פנים החל מהסנטר לאוזניים, לוחץ בחוזקה על הפנים. כמו כן לעשות 30 פעמים. אחרי התרגיל הזה, אתה יכול להרגיש את הגעות של דם על הפנים ואפילו קצת זיעה. עור הפנים התאזר, זרימת הלימפה משתפרת.

תרגיל 5. עיסוי המצח.

לשים את כף יד ימין על המצח, כף יד שמאלי עליה ולהתחיל לשפשף את המצח מרקה לרקה. אתה יכול לא לגעת בידיים של המצח, לעשות כמה סנטימטרים מעל הפנים. אבל אם אתה רוצה להחליק את קמטים על המצח, אתה צריך לגעת בעור. עושים גם ב-30 שניות 30 תנועות. תרגיל זה מרפא את כל הסינוסים, וגם מפעיל את בלוטת יותרת המוח (היפופיזה).

תרגיל 6. עיסוי כתר.

תרגיל זה עובד על אזור הקודקוד.ידים טסות מעל הראש. לשים גלגל או כרית מתחת לצוואר שלך , ידיים לשלב לתוך הטבעת. יד ימין תחתונה, יד שמאל מונחת על גביה. תתחיל לעשות תנועה בכמה סנטימטרים מהראש מהמצח לעורף. עושים 30 פעמים. לאחר מכן "נתקע" מעל הקודקוד ומתחילים לעבור מאוזן אחת לשנייה. זה גם 30 פעמים. התרגיל הזה הוא טוב מאוד עבור אלה הסובלים מלחץ דם גבוה או נמוך. לחץ תקין יתאושש. בתרגיל זה, הניידות של מפרקי כתף והשרירי ידיים יתחזקו. עובר כאב בכתפיים, ואם בעבר לא יכולת להעלות את הידים, אז אחרי כמה זמן אתה תוכול בקלות לעשות את זה.

תרגיל 7. עיסוי בלוטת התריס.

תרגיל הבא: הניח את יד ימין על בלוטת התריס, הניח את יד השמאל שלך על גבי. תתחיל לבצע תנועה עם יד שמאל מבלוטת התריס לטבור במרחק של כמה סנטימטרים מהגוף. אז לעשות 30 תנועות מלמעלה למטה.בסוף הניח כף יד שמאל על יד ימין והשתהה במצב זה במשך כמה שניות.

תרגיל 8. עיסוי בטן.

ואז מורידים בהדרגה את הידיים על הבטן. התרגיל הבא: עוסים בטן בתנועות מעגליות . ידיים שלובות באותו סדר: כף יד ימין למטה, כף יד שמאל למעלה. עושים 30 פעמים. בדרך עצירות כרונית תעלם, פעילות מעיים תתקן.

תרגיל 9. ניעור.

התרגיל הבא נעשה הכי טוב על הרצפה, אם אין לך מיטה מספיק קשה. זרועות ורגליים להעלות, כפות ידיך וכפות רגליך מקבילות לרצפה. אנא לסובב קודם את הידיים שלך בפרקי שורש כף יד ואת הרגליים בפרקי קרסוליים, אחר כך לנער כפות ידיים וכפות רגליים . במקביל יש לנו שיפור זרימת דם בנימים. זה גם ניקוי של תעלות אנרגיה קטנות. לספור עד 30 (אם אתה יכול, תעשה עוד).

.

תרגיל 10. עיסוי כפות רגליים.

יושבים ומתחילים עיסוי כף רגל. אתה יכול לעשות אותם באותו הזמן לשתי רגליים או לרגל אחת אחרי שניה. אם הרגליים שלך יבשות, לשמן אותן באיזה שמן, למשל שמן זית. עם תזהה נקודות כאב ברגל, תשים לב יותר אליהן. במיוחד מתמקד במרכז כף הרגל (ראה תרשים). בסופו של עיסוי כף רגל תשפשף רגליים מלמטה למעלה. עושים 30 שניות או יותר.

זאת הסדרה השלמה! אז שוב: התעמלות הורמון טיבטית מאפשרת להרמן את עבודתן של כל הבלוטות אנדוקריניות. הורמונים שולטים על הפעולות של האורגניזם כולו. זה כמו מנצח בתזמורת טוב!

אתה יכול לשחזר את הבריאות שלך עם ההתעלמות הזאת בתקופה משישה חודשים עד מספר שנים, בהתאם לכובד של המחלות הקיימות שלך, בתנאי שאתה תעושה את זה באופן קבוע לאורך זמן רב. עם זה אתה תמיד תרגיש את אצמך אנרגטי, ותהוסיף לחייך לפחות 25 שנים. אחרי כמה זמן אתה פשוט לא מסוגל להיות בלי ההתעמלות הפשוטה הזה. הכי טוב לבצע התרגילים האלה עד שעה שש בבוקר, אבל אם אתה לא יכול, תעשה את זה במהלך היום.

http://www.liveinternet.ru/users/4693107/post314511048/

#עיסויהורמונלי

Featured Posts
Recent Posts